Private Label – Marka Własna

Wasz pomysł – nasze wykonanie.

Z nami to możliwe. Nie tylko stworzymy dla Państwa produkt, którego potrzebujecie, ale także zapakujemy w opakowanie Waszego projektu.

Wykorzystanie najnowszej technologii produkcji oraz wysokiej jakości surowców pochodzących od europejskich dostawców daje nam możliwość tworzenia produktów w ramach Private Label.

W ramach Działu Medycznego oferujemy:

podkłady higieniczne dla dorosłych i dla dzieci
wkłady poporodowe
wkładki laktacyjne

W ramach działu Zoologicznego oferujemy:

podkłady chłonne dla zwierząt
wiórki celulozowe
toalety dla zwierząt

Korzyści z posiadania marki własnej

Produkty z Twoim znakiem firmowym to początek wzmacniania w świadomości klientów wizerunku Twojej firmy. Towary pojawiające się na rynku z Twoim logo I Twoją marką niewątpliwie wpływają na budowanie lojalności klientów i wzrost prestiżu. Dodatkowym atutem jest posiadanie nowego produktu z pominięciem wydatków związanych na nakłady inwestycyjna, skrócenie czasu niezbędnego do wprowadzenia produktu na rynek i oczywiście uzyskanie większej marży. Marka własna jest zdecydowanym atutem w walce konkurencyjnej z dużymi sieciami, które posiadają własne marki.

Indywidualnie dobierzemy

  • rozmiar
  • chłonność
  • gramaturę
  • ilość sztuk w opakowaniu

Incomed

Firma Incomed zlokalizowana w Piasecznie działa na rynku produktów higienicznych od 2010 roku. Tworzą ją ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży higienicznej. Rozeznanie na rynku oraz chęć tworzenia nowych rozwiązań poprowadziło nas do rozszerzenia działalności o produkcję wyrobów higienicznych. Nasz cel to rozwój i dążenie do osiągnięcia stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym poprzez tworzenie produktów higienicznych o wysokim standardzie.

Incomed