Ochrona każdego dnia


Miękkie w dotyku i super chłonne podkłady higieniczne z ekstraktem z zielonej herbaty.

Podkłady chłonne Protectiva Soft to praktyczne wsparcie przy pielęgnacji dzieci i osób starszych. Wielowarstwowa struktura podkładu o wysokim stopniu chłonności sprawia, że już w kilka sekund wilgoć wsiąka do środka zamieniając ją w żel.
Warstwa wierzchnia zapewnia uczucie suchości. Zewnętrzna antypoślizgowa powłoka nie przepuszcza wilgoci chroniąc otoczenie i utrzymując podkład we właściwym miejscu. Zastosowanie w SAP ekstraktu z zielonej herbaty nie tylko chroni skórę przed odparzeniami i odleżynami, ale również eliminuje nieprzyjemny zapach.

Podkłady higieniczne Protectiva Soft

Podkład zabezpiecza przed zabrudzeniem i przesiąkaniem.
Doskonale sprawdza się podczas:
- opieki nad niemowlakiem
- opieki nad osobami starszymi
- opieki nad osobami chorymi
- połogu
- pobytu w szpitalu w szpitalu
i we wszystkich innych sutuacjach gdy potrzebna jest ochrona i zabezpieczenie.
Protectiva Soft to podkład, który doskonale spełnia swoją funkcję, szybko i dobrze wchłania płyn, nie przesiąka i daje komfort.

Dostępne rozmiary: 45x60 , 60x60, 60x90

STRUKTURA PODKŁADU PROTECTIVA SOFT

Zobacz, co wyróżnia podkład chłonny Protectiva Soft wśród innych podkładów dostępnych na rynku. Specjalnie dla Ciebie, pokazujemy jak działa zastosowany w podkładach Protectiva Soft super absorbent z ekstraktem z zielonej herbaty. Specjalne mikro granulki wiążą wilgoć w żel. Masz pewność, że warstwa wierzchnia pozostanie sucha a skóra pacjenta nie będzie miała kontaktu z moczem lub innymi płynami ustrojowymi.


NOWOŚĆ!


Super chłonne podkłady w rozmiarze 60x90 pakowane po 5 sztuk.
Wykorzystaj je podczas podróży, wycieczek itp.

Dodatkowe informacje na temat produkowanych przez nas podkładów przeczytasz

Incomed

Firma Incomed zlokalizowana w Piasecznie działa na rynku produktów higienicznych od 2010 roku. Tworzą ją ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży higienicznej. Rozeznanie na rynku oraz chęć tworzenia nowych rozwiązań poprowadziło nas do rozszerzenia działalności o produkcję wyrobów higienicznych. Nasz cel to rozwój i dążenie do osiągnięcia stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym poprzez tworzenie produktów higienicznych o wysokim standardzie.

Incomed