Dbamy o komfort Twojego pupila

Praktyczne podkłady treningowe SPARK wspomagają trening czystości małego szczeniaka. Podkład wykonany jest ze specjalnie zaprojektowanej włókniny odprowadzającej ciecz do wewnątrz podkładu, chłonnych włókien celulozy i szybko absorbujących płyn granulek. Spód podkładu stanowi wodoodporna warstwa, która zapobiega przesiąkaniu na zewnątrz.

Zalety


  • wsparcie w treningu czystości szczeniąt
  • zabezpieczenie powierzchni dla psów, które dłużej pozostają same w domu
  • pomoc w opiece nad starszymi lub chorymi zwierzętami
  • pasują do toalet dla psów i transporterów
  • sprawdzają się zarówno w domu, jak i w podróży samochodem czy samolotem
  • wchłaniają duże ilości płynów, specjalne mikrogranulki
  • zamieniają wilgoć w żel dając uczucie suchości
  • spód maty nie przesiąka i zapobiega przeciekaniu
  • system Odour Control eliminuje nieprzyjemny zapach

Zobacz jak szybko chłoną podkłady Spark

Dlaczego warto wybrać podkłady treningowe SPARK ?

Jako jedyni produkujemy nasze podkłady w Polsce. Surowce do produkcji podkładów pochodzą od najlepszych dostawców z Europy. Komponenty, których używamy są bezpieczne dla środowiska. Stosujemy pięciowarstwową strukturę podkładu. Superabsorbent zastosowany we wkładzie chłonnym posiada właściwości bakteriobójcze.

Bakteriobójcze właściwości super absorbentu

Zastosowany we wkładzie chłonnym superabsorbent zawiera ekstrakt z zielonej herbaty. Wyciąg jest produkowany z liści krzewu herbacianego Camellia sinensis, gdzie 30-40% stanowią polifenole, tanina i garbniki, które ze względu na unikalny skład chemiczny działają bakteriobójczo i grzybobójczo. Zastosowanie w SAP ekstraktu z zielonej herbaty nie tylko chroni skórę przed odparzeniami i odleżynami, ale również eliminuje nieprzyjemny zapach.

Potwierdzone certyfikatem.

Pięciowarstwowa budowa podkładu i zastosowanie najlepszych surowców sprawia, że podkłady treningowe SPARK są wyjątkowo chłonne, mocne i skuteczne w opiece nad pupilem.

Wspieramy polskie marki.

Podkłady Protectiva Soft w całości produkowane są na terenie Polski.

Incomed

Firma Incomed zlokalizowana w Piasecznie działa na rynku produktów higienicznych od 2010 roku. Tworzą ją ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży higienicznej. Rozeznanie na rynku oraz chęć tworzenia nowych rozwiązań poprowadziło nas do rozszerzenia działalności o produkcję wyrobów higienicznych. Nasz cel to rozwój i dążenie do osiągnięcia stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym poprzez tworzenie produktów higienicznych o wysokim standardzie.

Incomed