Podkłady higieniczne to praktyczne wsparcie, którego oczekujesz. Nasze podkłady chłonne są idealnym zabezpieczeniem łóżka i innych powierzchni dla:
osób starszych z problemem nietrzymania moczu, dzieci i niemowląt, pacjentów różnych instytucji opieki medycznej


Dla osób dorosłych wyjątkowe znaczenie ma poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Aby takie odczucie towarzyszyło w każdej chwili, szczególne u osób dotkniętych chorobą, warto skorzystać z podkładu higienicznego, który ochroni pościel, materac czy trudno zmywalne miejsce.

Przy podkładach dla dzieci zwracamy szczególną uwagę na miękkość i delikatność w dotyku oraz wysoki stopień chłonności. Odpowiednia warstwa puchu celulozowego z dodatkiem rozdrobnionej celulozy oraz miękka i delikatna warstwa wierzchnia pozwalają ten efekt uzyskać.

Dla instytucji opieki medycznej przygotowaliśmy wyjątkowo trwałe i chłonne podkłady. Różne rozmiary i szeroki poziom chłonności naszych wyrobów pozwala wybrać produkt dostosowany do potrzeb pacjentów. Zastosowanie antypoślizgowej folii utrzymuje podkład we właściwym miejscu.

Zastosowany we wkładzie chłonnym superabsorbent zawiera ekstrakt z zielonej herbaty. Wyciąg jest produkowany z liści krzewu herbacianego Camellia sinensis, gdzie 30-40% stanowią polifenole, tanina i garbniki, które ze względu na unikalny skład chemiczny działają bakteriobójczo i grzybobójczo.

Wszystkie nasze wyroby zostały zbadane przez certyfikowany niemiecki instytut:

Hygiene Technologie GmbH
Schillerstrasse 14, 42781 Haan
i spełniają wymogi chłonności stawiane przez niemiecką Kasę Chorych.

Bezpieczne dla środowiska

Dużą uwagę przykładamy do jakości składowych, z których powstają nasze produkty. Stosowane przez nas materiały pochodzą od sprawdzonych europejskich producentów i są bezpieczne dla środowiska.

Standardowa struktura tworzonych przez nas podkładów chłonnych

Warstwa chłonna z mikro granulkami -poprawia szybkość wchłaniania, zmniejsza ryzyko wycieku, zatrzymuje wilgoć wewnątrz podkładu, neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Zastosowany we wkładzie chłonnym ekstrakt z zielonej herbaty wykazuje właściwości bakteriobójcze, antyalergiczne i aseptyczne.

Zewnętrzna warstwa z antypoślizgowej folii – zabezpieczenie przed przeciekaniem i przemieszczaniem się podkładu na materacu

Przyjemna w dotyku warstwa wierzchnia – która odprowadza płyn do wewnątrz podkładu i zapewnia poczucie komfortu

ZASTOSOWANIE PODKŁADÓW CHŁONNYCH

Zabezpieczenie łóżka, materaca i pościeli dla osób z problemem nietrzymania moczu, ochrona przed zabrudzeniem wózka inwalidzkiego, krzesła, fotela itp., w podróży – zabezpieczenie fotela w aucie, ochrona osób chorych przy zmianie opatrunku lub innych procedur medycznych, osłona przy zmianie pieluszki u dzieci, zabezpieczenie dla mam w czasie połogu.

Incomed

Firma Incomed zlokalizowana w Piasecznie działa na rynku produktów higienicznych od 2010 roku. Tworzą ją ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży higienicznej. Rozeznanie na rynku oraz chęć tworzenia nowych rozwiązań poprowadziło nas do rozszerzenia działalności o produkcję wyrobów higienicznych. Nasz cel to rozwój i dążenie do osiągnięcia stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym poprzez tworzenie produktów higienicznych o wysokim standardzie.

Incomed