Firma Incomed ukierunkowana jest na tworzenie i dostarczanie produktów higienicznych z najwyższej jakości surowców i w oparciu o najnowsze technologie. Wierzymy, że jesteśmy w stanie dostarczyć polskie produkty spełniające potrzeby i oczekiwania klienta. Naszym celem jest rozwój i dążenie do osiągnięcia stabilnej pozycji firmy na rynku polskim i zagranicznym.


Cele naszej firmy realizujemy poprzez:

● spełnianie wymaganych norm, specyfikacji oraz przepisów prawnych i sanitarnych

● rozwój i doskonalenie produktów

● stałe rozpoznawanie oczekiwań i potrzeb klientów

● dbałość o relacje z klientami

● doskonalenie technologii i warunków produkcji

● szkolenia pracowników

● współpracę z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami

Zakres produkcji opiera się na dwóch działach: Medycznym i Zoologicznym.

W ramach działu Medycznego oferujemy podkłady higieniczne dla dorosłych PROTECTIVA o różnych rozmiarach i stopniach chłonności. Ofertę kierujemy do sieci dystrybucyjnych, hurtowni i sklepów medycznych, szpitali, domów pomocy społecznej, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz do sklepów medycznych i aptek.

W ramach działu Zoologicznego prezentujemy pierwsze maty treningowe dla zwierząt wyprodukowane w Polsce. Nasza marka podkładów treningowych SPARK to gwarancja produktu wysokiej jakości, zgodnego z europejskimi standardami. Tę ofertę kierujemy do hurtowni oraz sklepów zoologicznych jak również do hoteli dla zwierząt, hodowli oraz przychodni weterynaryjnych.

Nasza współpraca


Wszystkim Klientom oferujemy indywidualne i korzystne warunki współpracy, ceny i terminy dostaw. Na życzenie Klienta Hurtowego produkt dostosowujemy do własnych oczekiwań, np. gramaturę, chłonność, kolorystykę.

W przypadku wątpliwości związanych z wyborem produktów służymy pomocą w jego dokonywaniu. Zaproponujemy produkty najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb i specyfiki firmy, mające na celu wsparcie sprzedaży lub współpracy z klientami.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty

Dział Zoologiczny Tel. +48 22 3982837 wew. 1

Dział Medyczny + Tel. +48 22 3982837 wew. 2

Napisz: info@incomed.pl

Incomed

Firma Incomed zlokalizowana w Piasecznie działa na rynku produktów higienicznych od 2010 roku. Tworzą ją ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży higienicznej. Rozeznanie na rynku oraz chęć tworzenia nowych rozwiązań poprowadziło nas do rozszerzenia działalności o produkcję wyrobów higienicznych. Nasz cel to rozwój i dążenie do osiągnięcia stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym poprzez tworzenie produktów higienicznych o wysokim standardzie.

Incomed